Site Kullanım Kuralları

Değerli Okurumuz!

Masalkent.com tr. sitesinde yayınlanan yazılar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Ziyaretçiler bu sitede yayınlanan bilgilerden yola çıkarak teşhis, tedavi,  ilaç kullanımı v.b. şeyler yapmamalıdır. Herhangi bir sorununuzda Uzmana,doktorunuza/psikoloğunuza başvurmanız gerekir. Sitede yayınlanan bilgilerden yola çıkılarak yapılacak teşhis ve tedavilerden Masalkent.com.tr sitesi  sorumlu değildir.

Sitede yayınlanan yazıların içeriği masalkent.com.tr ye aittir. masalkent.co.tr. sitesinden izin almadan kesinlikle kısmen veya tamamen alıntı yapılamaz. İzin alındıktan sonra da site adresi yazılarak kaynak belirtilmesi zorunludur.

Sitede yapılacak yorumlar ziyaretçilerin kendi görüşleri olup, sorumluluğu da kendilerine aittir. Yazılara yapılacak yorumlarda kesinlikle küfür, başka insanları rencide edici sözler, aşağılayıcı sözler ve müstehcen içerikli sözler kullanılamaz. Hukuk kurallarına aykırı yorumlar yapılamaz. Yapılan yorumlardan doğabilecek hukuki durumlardan tamamen yorumu yapan/yazıyı yazan kişi sorumlu olacaktır.

Bir cevap yazın